Vyhledat

HYPNOPOROD A GRAVIDJÓGA

Každá žena si zaslouží prožít porod jako krásnou a posilující zkušenost, a to ve stavu klidu a uvolnění. Těhotenství je jedno z nejdůležitějších období v životě ženy, což platí i pro samotný porod, který je pro ženu rovněž jedním z nejvýznamnějších životních okamžiků. Gravidjóga s technikami hypnoporodu je skvělým průvodcem.


Průběh porodu často v životě ženy nastaví další vzorce chování. Jsem toho názoru, že porod rozhodně krásný být může, ač si to většina českých žen nemyslí a očekává ho s obavami a nedůvěrou. Přejí si, aby ho měly co nejrychleji za sebou. Porod je krásný, dokonce je možné se na něj těšit. Prožít ho s láskou a radostí. Stačí se jen připravit.


Techniky HYPNOPORODU a GRAVIDJÓGY pomáhají k znovunalezení důvěry v ženské tělo a jeho schopnost porodit dítě hladce a beze strachu.

HYPNOPOROD a GRAVIDJÓGA vytvářejí unikátní spojení dvou na první pohled vzdálených metod, které ale vycházejí ze stejných, osvědčených zdrojů. Oba směry pracují s myslí a odstraňováním zbytečného napětí v těle, s navozováním stavu uvolnění. Učí ženu setrvávat v parasympatiku (relaxaci) v průběhu těhotenství i porodu, nebo ji učí se ze sympatiku (aktivity) navracet do stavu klidu, sebedůvěry a uvolnění, který je pro zdárný průběh porodu důležitý.