top of page

TÝM LEKTORŮ

Spolupracuji s lektory, kteří mají dlouholeté zkušenosti, odborné vzdělání a především jsou to prima lidi. Věřím jim i tomu, co a jak učí. Naším cílem je, abychom vás naučili pohybovat se dobře a zdravě, abyste se mohli hýbat hodně a podle svých možností. Společně hledáme cesty, jak vám ukázat nejlepší formy pohybu v jeho plynulosti a v souvislostech.

Pohyb je život a zdraví máme jen jedno.

_DS048682verzes.jpg
Datov%C3%BD_zdroj_281pe%C4%8Det_speciali

ELIŠKA LECHNEROVÁ

Instruktorka, osobní trenérka a zakladatelka studia Eliška prošla dlouholetou profesionální sportovní kariéru bez zranění díky péči o své zdraví a tělo. Na základě svých zkušeností vede kurzy ZDRAVÉ TĚLO nejen po porodu, online i v živých kurzech, individuální lekce, SEMINÁŘE A KURZY O POHYBU. Vystudovala FTK UP. Zaměřuje se na zdravé tělo nejen u žen po porodu, koordinaci, práci se stabilitou, kondicí. Pravidelně se vzdělává v konceptu Spiral Dynamic a Centru pohybové medicíny Pavla Koláře (DNS a DNS pro děti), IQ pohyb akademii, Groofy Brno.

13412955_1237486559625167_20810519049187

ZUZANA ŽIDLICKÁ

Certifikovaná lektorka PILATES Zuzka se od malička ráda věnovala tanci a její cesta k Pilates vedla právě přes tanec. Vše začalo taneční pohybovou průpravou na Lidušce, od střední školy stepovala v taneční country skupině Caramella, později Crock 14, se kterou absolvovala měsíční turné po USA. Díky Pilates metodě a dlouhodobému pravidelnému posilování středu těla, se dostala do kondice po dvou porodech a nemá problémy se zády. Věří, že začít cvičit můžete v kterémkoliv věku.

Dita-Kándová-pohni-s-lety.png

DITA  KÁNDLOVÁ

Tanečnice  a lektorka MODERNÍHO TANCE. Vystudovala Taneční konzervatoř a Akademii múzických umění Praha, první angažmá získala v Jihočeském divadle, působila v muzikálových představeních (Dracula, Monte Cristo, Cats). V představení Carmen Hudebního divadla Karlín působila více jak 10 let. V minulosti také lektorka tanečních lekcí ve World Class Fitness a Balance Club Brumlovka. Aktuálně je pedagožkou Hudebně-dramatického oddělení Pražské konzervatoře a lektorkou vlastního studia Influencia v Praze. 

lektor jogy pohni s lety.jpg

HANKA HŮLKOVÁ

Vede nové lekce JÓGA PRO DĚTI.

IMG_2902.heic

MAGDALENA ANNA

Magdalena je lektorka jógy, kraniosakrální terapeutka a bodyworkerka. Ve studiu vede lekce JEMNÁ CELOSTNÍ JÓGA, při kterých vychází z principů čakra jógy a z kraniosakrální praxe. Na její lekci se neklade důraz na (hyper)mobilitu, ale na integraci, respekt a rozvoj všímavost k sobě samé(mu). Jóga v jejím podání je průvodcem pro nastolování rovnováhy v každodenním životě. A tak jako se život každého neustále proměňuje, na tyto změny umí a může reagovat i jógová praxe.

Richard Vaľa pohni s lety

RICHARD VAĽA

Ve studiu vede odborné workshopy a individuální lekce O NOHÁCH. Od roku 2015 se věnuje práci fyzioterapeuta. Jako lektor Fyzioterapie Funkce působí od roku 2019 a učí další fyzioterapeuty jak vést klienta, aby byl v těle zase doma. Ve volném čase rád zkoumá různé sporty, pohybové disciplíny jako jsou Parkour, Fighting Monkey, Ido Portal Metod a jiné. Ví jak je důležité nepřestat se dobře hýbat. 

bottom of page