NÁŠ TÝM

Datov%C3%BD_zdroj_281pe%C4%8Det_speciali

ELIŠKA LECHNEROVÁ

Instruktorka, osobní trenérka a zakladatelka studia Eliška prošla dlouholetou profesionální sportovní kariéru bez zranění díky péči o své zdraví a tělo. Na základě svých zkušeností vede lekce CORE a INTERVAL WORKOUT, idividuální lekce a SEMINÁŘE O POHYBU. Vystudovala Fakultu tělesné kultury se zaměřením na outdoorové aktivity. V rámci pohybové akademie se zaměřuje na držení těla, koordinaci, práci se stabilitou a kondiční průpravu. Zdravý POHYB je jen jedna část její filosofie, tou druhou je uvolněný a zdravý postoj k životu a k sobě samým. Pravidelně se vzdělává v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře (DNS a DNS pro děti) a IQ pohyb.

ZUZANA ŽIDLICKÁ

Certifikovaná lektorka PILATES Zuzka se od malička ráda věnovala tanci a její cesta k Pilates vedla právě přes tanec. Vše začalo taneční pohybovou průpravou na Lidušce, od střední školy stepovala v taneční country skupině Caramella, později Crock 14, se kterou absolvovala měsíční turné po USA. Díky Pilates metodě a dlouhodobému pravidelnému posilování středu těla, se dostala do kondice po dvou porodech a nemá problémy se zády. Věří, že začít cvičit můžete v kterémkoliv věku.

MILAN ODSTRČIL

Milan působil na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde vyučoval jevištní pohyb, akrobacii a klasický tanec.

Ve studiu vede POHYBOVÉ DÍLNY 

pro děti 1. a 2. stupně ZŠ a pravidelné lekce CONTEMPORARY DANCE pro dospělé. Své první angažmá získal

v Baletu Státní Opery Praha, pokračoval

v souboru Laterny magiky. Se souborem 420PEOPLE spolupracuje pravidelně

od roku 2008. Jako lektor působil 8 let

ve Studiu Nové scény Národního divadla. V současnosti je choreografem The Direction Project a čistí hlavu nad rekonstrukcí starého nábytku.

DITA  KÁNDLOVÁ

Tanečnice  a lektorka FLAMENCA a moderny, vystudovala Taneční konzervatoř Praha a Akademii múzických umění Praha, první angažmá získala v Jihočeském divadle, působila v muzikálových představeních (Dracula, Monte Cristo, Cats), jako lektorka tanečních lekcí ve World Class Fitness a Balance Club Brumlovka.

Flamencu se věnuje od roku 1999

a stále se v něm vzdělává pravidelně

ve španělské Seville a v Berlíně. 

Aktuálně je pedagožkou Hudebně-dramatického oddělení Pražské konzervatoře a lektorkou vlastního studia Influencia v Praze. V představení Carmen Hudebního divadla Karlíni působí desátým rokem.

KATEŘINA PLZÁKOVÁ

Lektorka JÓGY S PRVKY HYPNOPORODU, vystudovaná pedagožka, certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing a lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství. Máma dvou synů Maxmiliána a Teodora. 

Znalosti v oboru přirozených porodů sbírala na kurzech Radhy Rosecké Píšové a seminářích porodní báby z Kanárských ostrovů Marisy Alcalá. 

DAVID KRUMPOLC

Certifikovaný instruktor PILATES, pohybový specialista a lektor zdravotního cvičení. Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a řady specializačních kurzů. Pracuje s tělem, podporuje rozvoj tělesného vnímání a psychosomatické integrity. Absolvoval kurzy: Pilates instruktor Matwork I a II, Strukturální pohybová integrace, Rotační principy IQ pohyb, Stabilizace a mobilizace ve fitness, DNS.

NAPIŠTE NÁM

SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

©2020 by POHNI S LETY. Vytvořeno s pomocí Wix.com

0

MŮJ KOŠÍK