NÁŠ TÝM

_DS048682verzes.jpg
Datov%C3%BD_zdroj_281pe%C4%8Det_speciali

ELIŠKA LECHNEROVÁ

Instruktorka, osobní trenérka a zakladatelka studia Eliška prošla dlouholetou profesionální sportovní kariéru bez zranění díky péči o své zdraví a tělo. Na základě svých zkušeností vede lekce ZDRAVÉ TĚLO, TĚLO V KONDICI, individuální lekce a SEMINÁŘE O POHYBU. Vystudovala Fakultu tělesné kultury se zaměřením na outdoorové aktivity. V rámci pohybové akademie se zaměřuje na držení těla nejen u žen po porodu, koordinaci, práci se stabilitou, kondici. Pravidelně se vzdělává v IQ pohyb, v konceptu Spiral  Dynamic a Centru pohybové medicíny Pavla Koláře (DNS a DNS pro děti).

13412955_1237486559625167_20810519049187

ZUZANA ŽIDLICKÁ

Certifikovaná lektorka PILATES Zuzka se od malička ráda věnovala tanci a její cesta k Pilates vedla právě přes tanec. Vše začalo taneční pohybovou průpravou na Lidušce, od střední školy stepovala v taneční country skupině Caramella, později Crock 14, se kterou absolvovala měsíční turné po USA. Díky Pilates metodě a dlouhodobému pravidelnému posilování středu těla, se dostala do kondice po dvou porodech a nemá problémy se zády. Věří, že začít cvičit můžete v kterémkoliv věku.

MILAN ODSTRČIL

Milan působil na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde vyučoval jevištní pohyb, akrobacii a klasický tanec. Ve studiu vede POHYBOVÉ DÍLNY pro děti 1. a 2. stupně ZŠ a lekce CONTEMPORARY DANCE pro dospělé. Své první angažmá získal

v Baletu Státní Opery Praha,

v souboru Laterny magiky.

Se souborem 420PEOPLE spolupracuje pravidelně

od roku 2008. Jako lektor působil

8 let ve Studiu Nové scény

Národního divadla. V současnosti je choreografem The Direction Project

a čistí hlavu nad rekonstrukcí

starého nábytku.

Deeta v sale_edited.jpg

DITA  KÁNDLOVÁ

Tanečnice  a lektorka FLAMENCA a moderny, vystudovala Taneční konzervatoř Praha a Akademii múzických umění Praha, první angažmá získala v Jihočeském divadle, působila v muzikálových představeních (Dracula, Monte Cristo, Cats), jako lektorka tanečních lekcí ve World Class Fitness a Balance Club Brumlovka.

Flamencu se věnuje od roku 1999

a stále se v něm vzdělává pravidelně

ve španělské Seville a v Berlíně. 

Aktuálně je pedagožkou Hudebně-dramatického oddělení Pražské konzervatoře a lektorkou vlastního studia Influencia v Praze. V představení Carmen Hudebního divadla Karlíni působí desátým rokem.

84400305_885145918606376_669676991194490

KATEŘINA PLZÁKOVÁ

Lektorka JÓGY S PRVKY HYPNOPORODU, vystudovaná pedagožka, certifikovaná lektorka 

KG Hypnobirthing a lektorka vědomé

a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství. Máma dvou synů

Maxmiliána a Teodora. 

Znalosti v oboru přirozených porodů sbírala na kurzech Radhy Rosecké Píšové a seminářích porodní báby z Kanárských ostrovů Marisy Alcalá.