top of page
20230108_174332_edited.jpg

TERAPIE ČERVENÝM SVĚTLEM

Objevte řešení bolesti, zdraví a vitalitu.

Podpořte regeneraci, kvalitní spánek i sportovní výkon,  tvorbu kolagenu, kvalitu tkání a redukci vrásek.

Terapie červeným světlem má efektivní účinky na obnovu mitochondrií (základní stavební část každé buňky). Dochází k lepšímu zásobování krví a kyslíkem, díky tomu produkují více energie, tzv. dobíjí baterky. Zlepšuje kvalitu kůže, ovlivňuje pozitivně lymfatický systém, snižuje zánětlivost, vyhlazuje jizvy a strie, optimalizuje produkci hormonů, zmírňuje psychickou i svalovou únavu a zranění, podporuje regeneraci po zátěži.

Jediná horizontální celotělová terapie ve Středních Čechách a Praze.

terapie světlem horizontální pohni s lety.jpg

Jak to funguje

Blízké infračervené světlo dokáže penetrovat hlouběji do svalů, kostí, orgánů i mozku. Stejný mechanismus má slunečný svit, které panel skvěle supluje. Během 20 minut dobije baterky tak, jako kdybyste venku na slunci strávili několik hodin. Červené světlo hojí, stimuluje tvorbu kolagenu a zpomaluje stárnutí kůže.

20230108_174635.jpg

Délka terapie

Ideální variantou, pokud nemáte v plánu mít zařízení doma, je pravidelné využití terapie min. 1x/ týden s expozicí 20 min. Už po první terapii pocítíte příliv pozitivní energie. Pro blahodárné účinky je dobré vystavit světlu co největší plochu těla ve vzdálenosti 20-50cm od světelného panelu po dobu 3-6 měsíců.

Obrázek WhatsApp, 2022-12-01 v 09.49.16.jpg

LED diody

Jsou ideálním zdrojem pro světelnou terapii. Produkují méně tepla než běžné žárovky. Diody s červeným světlem (RED) produkují viditelné světlo, NIR diody naopak infračervené vlnové délky, které jsou pouhým okem neviditelné. Infračervené LED diody produkují neionizující formy záření bez vedlejších účinků.

Pro terapii využíváme světla @mitolightcz

Stačí mi infrasauna? Jaký je rozdíl mezi infrasaunou a terapií červeným světlem

Infrasauna disponuje širokým rozpětím vlnového spektra (600-1.000.000 nm). Prohřívá a detoxikuje díky pocení. Generuje především teplo. Zvyšuje imunitu.

 

Terapie LED diodami využívá spefické délky (660 nm | 670 nm | 830 nm | 850 nm), tělo lépe regeneruje na více úrovních, optimalizuje hladiny hormonů, stimuluje produkci kolagenu, snižuje zánětlivost v těle, ovlivňuje cirkadiánní rytmus a kognitivní funkce.

bottom of page